Equipped 3Br House - Pool - Gym - 5 Min To Beach
| Wi-Fi | Privat strand Strand | Fitness/Gym Fitnesscenter |
| Luftkonditionering | Husdjur ej tillåtna Inga husdjur |
Den strandnära villan Equipped 3Br House - Pool - Gym - 5 Min To Beach Nuevo Vallarta ligger ungefär 19 minuters promenad från Aquaventuras Park.
Den strandnära villan ligger inom 5 km från Lic. Gustavo Diaz Ordaz flygplats och 6 km från kulturella sevärdheter som Abdallahy 4D. Villan erbjuder närhet till Playa Vidanta Nuevo Vallarta, som finns ungefär 10 minuter bort med bil. Detta boende ligger 2 km från Sea Safari.
I badrummet finns även en dusch och en tvättmaskin.
Här finns utomhusmatplats med köksutrustning, såsom ugn och diskmaskin. Restaurangen Mr. Pepperoni, som serverar ett brett utbud av måltider, ligger mindre än 550 meter bort. Det finns också TAP busstation, som ligger ungefär 10 minuters promenad bort.
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Helt rökfritt
- Wi-Fi
- Parkering
- Portvakt reception
- Inga husdjur
- Hiss
- Rökdetektorer
- Brandsläckare
Aktiviteter och avkoppling
- Strand
- Solsängar
- Fitnesscenter
Service
- Tvätt
På rummet
- Luftkonditionering
- Uppvärmning
- Trädgårdsmöbler
- Strykservice
Vanliga frågor
- ❓
Hur långt är det från Lic. Gustavo Diaz Ordaz till villan Equipped 3Br House - Pool - Gym - 5 Min To Beach?
Flygplatsen Lic. Gustavo Diaz Ordaz ligger 5 km från villan Equipped 3Br House - Pool - Gym - 5 Min To Beach. - ❓
Tillhandahåller den strandnära villan Equipped 3Br House - Pool - Gym - 5 Min To Beach en trådlös internetanslutning?
Ja, den strandnära villan Equipped 3Br House - Pool - Gym - 5 Min To Beach erbjuder WiFi. - ❓
Finns det ett kök i villan Equipped 3Br House - Pool - Gym - 5 Min To Beach?
Ett komplett kök finns i villan Equipped 3Br House - Pool - Gym - 5 Min To Beach. - ❓
Tillåter villan Equipped 3Br House - Pool - Gym - 5 Min To Beach husdjur?
Villan Equipped 3Br House - Pool - Gym - 5 Min To Beach tillåter inte husdjur. - ❓
Finns det en bubbelpool i denna semesterbostad?
Ja, en bubbelpool erbjuds i denna semesterbostad. - ❓
Vilka sevärdheter bör vi se under vistelsen i den strandnära|strandnära) villan?
Gästerna i den strandnära|strandnära) villan kan enkelt nå Playa Punta de Mita och Aquaventuras Park, som ligger ungefär 25 minuters promenad från boendet respektive 1 km bort.